Adroithost.com

Bize Danışmadan Web Sitenizi Yaptırmayın. İnternetin Gücünden Faydalanın Pazarlama Yerine Keyfinize Bakın !

New Page 1

 

Hostbul'da yer alır!
 

AdroitHost İnternet Hizmetleri, küçük ve büyük ölçekli kuruluşlara bilişim hizmetleri, donanım ve yazılım ürünleri ile üst düzey bilgi işlem danışmanlığı sağlayan bir çözüm şirketidir. 
 
Kurucu ortakları, holding geçmişine sahip deneyimli teknik uzmanlardan oluşmaktadır. Mevcut kadrosu bünyesinde, uzun yıllardır birlikte çalışan, konularında uzman, yeniliklere açık olan ve uygulayan, kendi aralarında uyumlu bir teknik ekibe sahiptir. CRM (Customer Related Management) anlayışıyla hareket etmekte ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bütün konularda güçlü olmak stratejisiyle düşünmekteyiz.

 
Kalite’nin asla bir rastlantının değil, sürekli ve bilinçli çalışmaların neticesi olduğuna inanıyoruz. İşimiz, olası bütün problemlerinize, kabul edilebilir ve yeterli çözümler sunmaktır.
 
Sahamızla ilgili şirket sorumluluğunuza tecrübemizle ortak, ekonomik fiyat politikamızla destek olmak istiyoruz. Bilişim ve hizmet sektörü üyesi olmamızın getirdiği ağır sorumlulukların bilincinde olarak bilgisayarlarla ilgili tüm ihtiyaç ve problemlerinizde; gezici teknik uzman kadromuz, hızlı, profesyonel ve ekonomik çözümlerimiz ve geniş ürün çeşitlerimizle 
“
Çözüm Ortağınız” olmaya talibiz.
 

İşbirliği yapmak ümidiyle iyi çalışmalar dileriz.

Danışmanlık Hizmetleri
AdroitHost İnternet Hizmetleri  bilgisayar tabanlı sistemlerin kuruluş öncesi ve sonrası projelendirilmesi, mevcut sistemlerin güncelleştirilmesi, yenilenmesi, bakım, onarım ve destek konularında ürün, teknoloji ya da komple proje bazında danışmanlık yapmaktadır.
New Page 1

 2003 Adroithost.com Tüm hakları saklıdır.