Adroithost.com

Bize Danışmadan Web Sitenizi Yaptırmayın. İnternetin Gücünden Faydalanın Pazarlama Yerine Keyfinize Bakın !

New Page 1

 

Hostbul'da yer alır!
 

WEB TASARIM
Web tasarımı, temel olarak bir içeriğin web ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır. Bu sunuş; içeriğin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, tüm bu yapının görsel açıdan estetik, özgün ve çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurum kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içerir.
 
Hazırlanan site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, isteğe bağlı hareketli görüntüler, ses, video, Java uygulamaları ve flash animasyonlar gibi zenginleştirici öğelerin hazırlanıp, uygulanması da tasarım sürecinin bir parçasıdır.
 
Tasarım süreci boyunca, çalıştığımız kurumlar, bu kurumların reklam - tanıtım - halkla ilişkiler birimleri ve/veya reklam ajansları ile aktif olarak çalışarak sitenin altyapısının oluşturulması ve kurum kimliğinin doğru yansıtılması konusunda işbirliği yapmaktayız. Sitelerin geliştirilmesi ve güncellenmesi konusunda da düzenli hizmetler sunmaktayız.
 
Web tasarım paketlerimizde her firmaya uygun çözümler bulunmaktadır. Web tasarım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibat kurunuz...
New Page 1

 2003 Adroithost.com Tüm hakları saklıdır.